Zaman: 02:31 EST

Sonuçlar

25 Şubat 2018
Zaman Maç Lig Sonuçlar
Tochigi : Oita Trinata Japonya
J-Lig 2
  • İY: 0:3
  • MS: 2:4
Kamatamare Sanuki : Niigata Albirex Japonya
J-Lig 2
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
1 Ehime : Zweigen Kanazawa Japonya
J-Lig 2
  • İY: 1:0
  • MS: 1:2
Yokohama : Matsumoto Yamaga Japonya
J-Lig 2
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Tokushima Vortis : Fagiano Okayama 1 Japonya
J-Lig 2
  • İY: 0:1
  • MS: 0:1
Tokyo Verdy : JEF United Ichihara Chib. 1 Japonya
J-Lig 2
  • İY: 0:0
  • MS: 2:1
Mito Hollyhock : Montedio Yamagata Japonya
J-Lig 2
  • İY: 2:0
  • MS: 3:0
24 Şubat 2018
Zaman Maç Lig Sonuçlar
West Torrens Birkalla : Metro Stars Avustralya
UPL,Güney Avustralya
  • MS: 0:5
Shimizu Pulse : Kashima Antlers Japonya
J-Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Vegalta Sendai : Kashiwa Reysol 1 Japonya
J-Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
Avispa Fukuoka : Gifu Japonya
J-Lig 2
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0
Sunshine Coast Fire : Brisbane Roar FC Gençler Avustralya
UPL,Queensland
  • İY: 0:2
  • MS: 0:2
Hawkes Bay Utd. : Canterbury Utd. Yeni Zelanda
Premiership
  • İY: 0:0
  • MS: 1:2
AS Venus : Auckland City Uluslararası Kulüpler
OFC Şampiyonlar Ligi, Grup C
  • İY: 0:4
  • MS: 0:7
Ubon Ratchathani FC : SCG Muangthong United Tayland
Youth League
  • İY: 0:2
  • MS: 1:4
America De Mexico : Club Tijuana Meksika
Primera Division, Clausura
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Real Esteli : Managua FC Nikaragua
Primera Division
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Tampico Madero : Juarez FC Meksika
Liga de Ascenso, Clausura
  • İY: 0:1
  • MS: 0:2
CD Vida : Real CD Espana Honduras
Liga Nacional, Clausura
  • MS: 3:2
Pachucha : Leon Meksika
Primera Division, Clausura
  • İY: 0:1
  • MS: 2:1
Xelaju : Petapa Guatemala
Liga Nacional, Clausura
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
Cafetaleros De Tapachula : Mineros De Zacatecas Meksika
Liga de Ascenso, Clausura
  • İY: 0:1
  • MS: 1:2
Club Celaya : Correcaminos Uat Meksika
Liga de Ascenso, Clausura
  • İY: 3:1
  • MS: 3:1
Tigres : Monarcas Morelia Meksika
Primera Division, Clausura
  • İY: 2:0
  • MS: 2:1
Melgar : Binacional Peru
Primera Division, Verano, Group B
  • İY: 0:1
  • MS: 1:1
Luis Angel Firpo : CD Audaz El Salvador
Premier Lig, Kapanış
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
1 Deportivo Cali : Millonarios FC 1 Kolombiya
Primera A, Açılış
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0
Atletico Tucuman : CA Tigre Arjantin
Superliga
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
1 AD Chalatenango : Isidro Metapan El Salvador
Premier Lig, Kapanış
  • İY: 0:0
  • MS: 2:3
1 Sao Caetano SP : Sao Bento SP Brezilya
Paulista, Serie A1
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
Charleston Battery : Atlanta United FC ABD
Carolina Challenge Kupası
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
1 CA Nacional Potosi : Sport Boys Warnes Bolivya
Bolivya Profesyonel Lig, Apertura
  • İY: 1:0
  • MS: 3:0
Real Madriz : Diriangen FC Nikaragua
Primera Division
  • İY: 1:1
  • MS: 1:3
Lautoka FC : Madang FC Uluslararası Kulüpler
OFC Şampiyonlar Ligi, Grup C
  • İY: 2:1
  • MS: 3:1
Atletico Veraguense : Santa Gema FC Panama
Clasura
  • MS: 2:2
U. Catolica : Deportes Union La Calera 1 Şili
Primera Division
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
Lobos B.u.a.p. : Tiburones Rojos del Vera. Meksika
Primera Division, Clausura
  • İY: 1:0
  • MS: 5:0
San Martin FC : SD Panama Oeste Panama
Liga Nacional de Ascenso
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Portuguesa : Metropolitanos FC Venezuella
Birinci Lig, Apertura
  • İY: 0:3
  • MS: 1:3
Zacatepec 1948 : Potros Uaem Meksika
Liga de Ascenso, Clausura
  • İY: 1:1
  • MS: 3:2
SOL De America : Febrero Ciudad Paraguay
Primera Division, Apertura
  • İY: 1:1
  • MS: 4:1
San Francisco : CD Arabe Unido Panama
Clasura
  • MS: 2:0
Chorrillo FC : Alianza FC Panama
Clasura
  • İY: 1:0
  • MS: 2:2
Gallos Blancos de Queret. : Toluca Meksika
Primera Division, Clausura
  • İY: 0:1
  • MS: 0:2
Barretos SP : Capivariano SP Brezilya
Paulista, Serie A3
  • İY: 0:1
  • MS: 1:1
1 Sport Huancayo : Sport Boys 1 Peru
Primera Division, Verano, Group B
  • İY: 0:0
  • MS: 2:0
Rionegro Aguilas : Independiente Medellin 2 Kolombiya
Primera A, Açılış
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0
Velez Sarsfield : River Plate 1 Arjantin
Superliga
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
Atletico De Rafaela : Independiente Rivadavia . Arjantin
Primera B Nacional
  • İY: 1:0
  • MS: 1:1
Batatais FC SP : Nacional SP Brezilya
Paulista, Serie A2
  • İY: 1:2
  • MS: 1:4
Gremio RS : Novo Hamburgo RS Brezilya
Gaucho
  • İY: 2:0
  • MS: 3:0
Tiradentes CE : Ceara CE Brezilya
Cearense, Serie A
  • İY: 0:2
  • MS: 1:3
Minnesota United Fc : Columbus Crew ABD
Carolina Challenge Kupası
  • İY: 0:2
  • MS: 0:2
Club Villa Dalmine : CSD Flandria Arjantin
Primera B Nacional
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
Coruripe AL : Santa Rita Al 1 Brezilya
Campeonato Alagoano
  • İY: 0:1
  • MS: 1:2
1 Penarol Uru : Liverpool Montevideo Uruguay
Primera Division, Apertura
  • İY: 1:1
  • MS: 2:1
Marilia SP : Atibaia SP Brezilya
Paulista, Serie A3
  • İY: 0:1
  • MS: 1:2
Sertaozinho SP : XV De Piracicaba SP Brezilya
Paulista, Serie A2
  • İY: 2:0
  • MS: 4:1
Sport Recife PE : Vitoria PE Brezilya
Pernambucano, Serie A1, First stage
  • İY: 2:0
  • MS: 4:0
Cd Pasaquina : Sonsonate Fc El Salvador
Premier Lig, Kapanış
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
The Strongest : Royal Pari Sion Bolivya
Bolivya Profesyonel Lig, Apertura
  • İY: 3:0
  • MS: 3:0
1 Independiente Del Valle : Aucas Ekvador
Seri A, Primera Etapa
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
Rio Claro SP : Atletico Penapolense SP Brezilya
Paulista, Serie A2
  • İY: 1:0
  • MS: 1:2
Estudiantes San Luis : Almagro Arjantin
Primera B Nacional
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
San Luis De Quillota : Palestino Şili
Primera Division
  • İY: 0:1
  • MS: 0:1
Estudiantes de Caracas : Zamora Venezuella
Birinci Lig, Apertura
  • İY: 0:1
  • MS: 0:2
Independiente Fbc : Sportiva Luqueno Paraguay
Primera Division, Apertura
  • İY: 1:1
  • MS: 4:1
1 Union Comercio : Deportivo Municipal 2 Peru
Primera Division, Verano, Group B
  • İY: 1:1
  • MS: 2:1
1 FC Pacos Ferreira : SL Benfica Portekiz
Premier Lig
  • İY: 1:0
  • MS: 1:3
Boyaca Patriotas Fc : Alianza Petrolera Kolombiya
Primera A, Açılış
  • İY: 2:0
  • MS: 2:1
Club Atletico Platense : Almirante Brown 1 Arjantin
Arjantin İkinci Ligi
  • İY: 1:0
  • MS: 2:1
Carmelita : Herediano Kostarika
Primera Division, Clausura
  • İY: 0:0
  • MS: 1:2
Fluminense RJ : Flamengo RJ 1 Brezilya
Carioca, Serie A, Taca Rio
  • İY: 3:0
  • MS: 4:0
Atletico Lanus : Rosario Central Arjantin
Superliga
  • İY: 0:0
  • MS: 1:1
Defensa Y Justicia : CA Patronato Parana Arjantin
Superliga
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
Corinthians SP : Palmeiras SP 1 Brezilya
Paulista, Serie A1
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0
Gremio Osasco Audax SP : Guarani SP Brezilya
Paulista, Serie A2
  • İY: 2:2
  • MS: 2:4
Deportivo Moron : CA Aldosivi Arjantin
Primera B Nacional
  • İY: 2:2
  • MS: 3:3
1 Estudiantes BA : Club Atletico Atlanta Arjantin
Arjantin İkinci Ligi
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
1 Rampla Juniors : Defensor Sporting 2 Uruguay
Primera Division, Apertura
  • İY: 1:1
  • MS: 1:1
Nautico Hacoaj : Union Vecinal Arjantin
Torneo Federal C
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Club Atletico Los Andes : Juventud Unida Gualeguay. Arjantin
Primera B Nacional
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Club Atletico Acassuso : Club Atletico Fenix Arjantin
Arjantin İkinci Ligi
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Sacachispas FC : UAI Urquiza Arjantin
Arjantin İkinci Ligi
  • İY: 1:0
  • MS: 2:1
Bahira De Feira BA : Vitoria Da Conquista BA Brezilya
Baiano, 1 Divisao
  • İY: 1:0
  • MS: 3:0
Sporting CP : Boavista FC Portekiz
Campeonato Nacional, Women
  • MS: 6:0
VVV Venlo : Vitesse Arnhem Hollanda
Eredivisie
  • İY: 2:1
  • MS: 2:2
Inter Milan : Benevento 1 İtalya
Seri A
  • İY: 0:0
  • MS: 2:0
Barcelona FC : Girona İspanya
LaLiga
  • İY: 4:1
  • MS: 6:1
KV RS Waasland Beveren : KAA Gent Belçika
Birinci Grup A
  • İY: 1:0
  • MS: 1:2
Cruzeiro MG : BOA EC MG Brezilya
Mineiro, Modulo I
  • İY: 2:0
  • MS: 3:0
Cracovia Krakow : Legia Varşova Polonya
Ekstraklasa
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Longford Town : Cobh Ramblers İrlanda
Birinci Lig
  • İY: 2:0
  • MS: 2:2
Club Nacional De Footbal. : Independiente Del Valle Uluslararası Gençler
Copa Libertadores U20, Final Turu
  • İY: 1:1
  • MS: 2:1
Macae Esporte RJ : Bangu RJ Brezilya
Carioca, Serie A, Taca Rio
  • İY: 1:2
  • MS: 2:2
OSC Lille : Angers Fransa
Ligue 1
  • İY: 0:0
  • MS: 1:2
Cadiz : Lorca CF İspanya
LaLiga 2
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
1 Eupen : Sporting Lokeren Belçika
Birinci Grup A
  • İY: 2:1
  • MS: 3:2
Stade Rennes : Troyes 1 Fransa
Ligue 1
  • İY: 0:0
  • MS: 2:0
Guabira Montero : Real Potosi 1 Bolivya
Bolivya Profesyonel Lig, Apertura
  • İY: 3:0
  • MS: 6:0
Guingamp : Metz Fransa
Ligue 1
  • İY: 1:1
  • MS: 2:2
Dijon : Caen Fransa
Ligue 1
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0
1 KV Oostende : ST. Truidense VV Belçika
Birinci Grup A
  • İY: 2:0
  • MS: 2:0
Goias GO : Itumbiara GO Brezilya
Goiano, 1 Divisao
  • İY: 2:1
  • MS: 2:1
Nantes : Amiens Fransa
Ligue 1
  • İY: 0:1
  • MS: 0:1
Oud-Heverlee Leuven : Bayanlar Genk Belçika
Süper Lig,Kadınlar
  • MS: 2:4
Fus Rabat : Mat Maghrib Association . Fas
Botola
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0
Floresta CE : Unicilinic CE Brezilya
Cearense, Serie A
  • İY: 0:1
  • MS: 1:1
Uniao Barbarense : Portuguesa Santista Brezilya
Paulista, Serie A3
  • İY: 0:1
  • MS: 0:3
Matonense SP : EC Sao Bernardo SP Brezilya
Paulista, Serie A3
  • İY: 0:1
  • MS: 1:1
CA Patrocinense MG : Villa Nova MG Brezilya
Mineiro, Modulo I
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0
Heracles Almelo : Zwolle Hollanda
Eredivisie
  • İY: 1:0
  • MS: 2:1
SC Heerenveen : Excelsior Rotterdam Hollanda
Eredivisie
  • İY: 0:1
  • MS: 0:1
Ferencvaros : Honved Macaristan
NB I
  • İY: 3:1
  • MS: 5:2
Limeric : Bohemians Dublin İrlanda
Premier Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 1:1
Maccabi Tel Aviv : Hapoel Haifa İsrail
Premier Lig
  • İY: 2:0
  • MS: 4:0
Monarcas Morelia : Club Tijuana Meksika
Liga MX, Women, Clausura, Group 1
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
Maritimo Madeira : Vitoria SC Portekiz
Premier Lig
  • İY: 3:1
  • MS: 3:2
Kaizer Chiefs : B'Fontein Celtic Güney Afrika
Premier Ligi
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Free State Stars : Amazulu Güney Afrika
Premier Ligi
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
AD Manthiqueira SP : Desportivo Brasil SP Brezilya
Paulista, Serie A3
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
CD Rincon : UD Maracena İspanya Amatör
Tercera Division, Group 9
  • İY: 0:1
  • MS: 2:1
Unam : Cruz Azul Meksika
Liga MX, Women, Clausura, Group 1
  • İY: 0:0
  • MS: 3:0
Servette Cenevre : FC Aarau İsviçre
Dosenbach Challenge Ligi
  • İY: 2:0
  • MS: 4:0
Taboao DA Serra SP : Velo Clube SP 1 Brezilya
Paulista, Serie A3
  • İY: 1:0
  • MS: 3:0
Sao Berbardo FC SP : AA Portuguesa De Desport. Brezilya
Paulista, Serie A2
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
EC Agua Santa SP : Oeste SP Brezilya
Paulista, Serie A2
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
1 FC Schaffhausen : FC Wil 1900 İsviçre
Dosenbach Challenge Ligi
  • İY: 1:1
  • MS: 1:2
BSC Young Boys Bern : FC Sion İsviçre
Süper Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
El Ahly : El-Entag El-Harby Mısır
Premier Lig
  • İY: 1:1
  • MS: 2:1
Pachuca : Leon Meksika
U20 League, Apertura
  • MS: 2:0
Vasco Da Gama RJ : Nova Iguacu RJ Brezilya
U20 Carioca, Serie A
  • İY: 0:1
  • MS: 1:1
EC Taubate SP : Atletico Votuporanguense. Brezilya
Paulista, Serie A2
  • İY: 0:0
  • MS: 2:0
Guadix CF : CD El Palo İspanya Amatör
Tercera Division, Group 9
  • MS: 2:1
FC Astra Ploiesti : Dinamo Bükreş Romanya
Romanya 1. Ligi
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0
CSM Politehnica Iasi : FC Viitorul Constanta Romanya
Romanya 1. Ligi
  • İY: 0:1
  • MS: 0:1
Bala Town : Cardiff Metropol Ünivers. Galler
Premier League, Championship Round
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
SCR Altach : Mattersburg Avusturya
Bundesliga
  • İY: 0:1
  • MS: 1:1
Watford : Everton FC İngiltere
Premier Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
SK Rapid Vien : Linzer Avusturya
Bundesliga
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0
Panathinaikos : Lamia Yunanistan
Süper Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 2:0
Wolfsberger AC : St. Pölten Avusturya
Bundesliga
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
AZ Alkmaar : Sparta Rotterdam Hollanda
Eredivisie
  • İY: 1:1
  • MS: 2:1
Werder Bremen : Hamburger SV Almanya
Bundesliga
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
FK Teplice : Banik Ostrava Çek Cumhuriyeti
1. Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Santarcangelo : Sanbenedettese İtalya
Serie C, Girone B
  • İY: 0:1
  • MS: 0:1
Leganes : Las Palmas İspanya
LaLiga
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Fulham FC : Wolverhampton İngiltere
Championship
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0
Huetor Tajar : Atarfe Industrial İspanya Amatör
Tercera Division, Group 9
  • MS: 3:1
CD San Roque de Lepe : CD Guadalcacin İspanya Amatör
Tercera Division, Group 10
  • MS: 1:1
Lorca Deportiva : Ucam Murcia İspanya
İkinci Lig B 4. Grup
  • MS: 1:0
Club Deportivo Ardoi : UCD Burlades İspanya Amatör
Tercera Division, Group 15
  • MS: 1:2
SCR Altach : Mattersburg Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 0:1
  • MS: 1:1
CD Roces : CD Praviano İspanya Amatör
Tercera Division, Group 2
  • MS: 1:2
1 Sao Paulo SP U20 : River Plate Uluslararası Gençler
Copa Libertadores U20, Final Turu
  • İY: 0:1
  • MS: 1:1
  • PEN: 5:6
Fram Reykjavik : Valur Reykjavik Izlanda
Lig Kupası A, Grup 1
  • MS: 0:4
Rayo Vallecano : Huesca İspanya
LaLiga 2
  • İY: 3:0
  • MS: 3:0
1 Universidad Catolica del. : Deportiva Cuenca 1 Ekvador
Seri A, Primera Etapa
  • İY: 2:0
  • MS: 3:1
Almeira : Cultural Leonesa İspanya
LaLiga 2
  • İY: 2:0
  • MS: 2:1
Yellow-Red Mechelen : Royal Charleroi Belçika
Birinci Grup A
  • İY: 1:1
  • MS: 1:1
Pogon Szczecin : Wisla Plock Polonya
Ekstraklasa
  • İY: 1:0
  • MS: 2:1
JD Somorrostro : Lagun Onak İspanya Amatör
Tercera Division, Group 4
  • MS: 4:2
Bologna FC : Genoa FC İtalya
Seri A
  • İY: 0:0
  • MS: 2:0
Racing Ferrol : Gimnastica Segoviana İspanya
İkinci Lig B 1. Grup
  • MS: 2:0
Thor Akureyri : Fylkir Reykjavik Izlanda
A Lig Kupası, grup 4
  • MS: 0:2
America : Tijuana Meksika
U20 League, Apertura
  • MS: 2:0
UE Petra : CD Llosetense İspanya Amatör
Tercera Division, Group 11
  • MS: 0:1
Tigres : Morelia Meksika
U20 League, Apertura
  • MS: 4:4
FS Metta/Lu : FK Panevezys Uluslararası Kulüpler
Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • İY: 2:0
  • MS: 2:1
Wydad Athletic Club Casa. : TP Mazembe Uluslararası Kulüpler
Afrika Süper Kupası
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
CF Panaderia Pulido : UD Las Zocas İspanya Amatör
Tercera Division, Group 12
  • MS: 2:1
Atletico Sanluqueno CF : Castilleja CF İspanya Amatör
Tercera Division, Group 10
  • MS: 6:0
AL Aqaba : Mansheyat Ürdün
Ürdün Ligi
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0
SD Deusto : Club Deportivo Basconia İspanya Amatör
Tercera Division, Group 4
  • MS: 2:1
Al Qadsia : Al Jahra Kuveyt
Kuveyt Ligi
  • İY: 0:1
  • MS: 1:2
Sharjah FC : Al Ain BAE
Arap Gulf Ligi
  • İY: 1:1
  • MS: 3:1
Maccabi Haifa : Maccabi Netanya İsrail
Premier Lig
  • İY: 1:2
  • MS: 1:2
Barry Town : Llandudno FC Galler
Premier League, Relegation Round
  • İY: 1:1
  • MS: 4:1
SGS Essen : 1. FC Koln Almanya Amatör
Bundesliga, Bayanlar
  • İY: 1:1
  • MS: 4:1
SD Amorebieta : SD Gernika İspanya
İkinci Lig B 2. Grup
  • İY: 0:0
  • MS: 1:2
Videoyon : Vasas Budapest 1 Macaristan
NB I
  • İY: 1:1
  • MS: 2:1
Mezökövesd Zsory : Puskas Akademia Macaristan
NB I
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Toulouse : AS Monaco Fransa
Ligue 1
  • İY: 1:1
  • MS: 3:3
Mamelodi Sundowns : Supersport United Güney Afrika
Premier Ligi
  • İY: 0:1
  • MS: 1:1
Ujpest Budapeşte : Haladas 1 Macaristan
NB I
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
1 Hajduk Split : Slaven Koprivnica Hırvatistan
1.HNL Ligi
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
Hapoel Ashkelon : Hapoel Bnei Sakhnin İsrail
Premier Lig
  • İY: 0:2
  • MS: 0:2
Debrecen : Balmazujvaros Sport Kft Macaristan
NB I
  • İY: 0:0
  • MS: 0:2
Ermis Aradippou : Aris Limassol Kıbrıs
1. Lig
  • İY: 2:0
  • MS: 4:1
AL Markhiya : Al-Gharrafa Katar
Yıldızlar Ligi
  • İY: 1:2
  • MS: 3:2
Cape Town City FC : Bidwest Wits Güney Afrika
Premier Ligi
  • İY: 0:1
  • MS: 1:2
Alzira : Recambios Colon CD İspanya Amatör
Tercera Division, Group 6
  • MS: 2:1
CD Roda : Atletico Levante UD İspanya Amatör
Tercera Division, Group 6
  • MS: 1:2
Alanyaspor : Trabzonspor Türkiye
Süper Lig
  • İY: 1:0
  • MS: 1:2
Belenenses : Feirense Portekiz
Premier Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
Olympiakos Nicosia : Apoel Nicosia Kıbrıs
1. Lig
  • İY: 0:1
  • MS: 2:3
Atletico Tordesillas : Atletico Bembibre İspanya Amatör
Tercera Division, Group 8
  • MS: 2:0
Burgos Promesas : CF Salmantino İspanya Amatör
Tercera Division, Group 8
  • MS: 0:3
Atletico Astorga : CD Becerril İspanya Amatör
Tercera Division, Group 8
  • MS: 1:0
Paksi SE : Diosgyör Macaristan
NB I
  • İY: 1:0
  • MS: 2:1
Unionistas CF : CD San Jose De Soria İspanya Amatör
Tercera Division, Group 8
  • MS: 4:1
Centro Deportivo Bezana : Gimnastica Torrelavega İspanya Amatör
Tercera Division, Group 3
  • MS: 1:2
EDM Santillana : SD Solares Medio Cudeyo İspanya Amatör
Tercera Division, Group 3
  • MS: 1:1
Rayo Cantabria : Castro FC İspanya Amatör
Tercera Division, Group 3
  • MS: 3:2
CD Tropezon : CD Siete Villas İspanya Amatör
Tercera Division, Group 3
  • MS: 4:0
SD Balmaseda FC : SD Zamudio İspanya Amatör
Tercera Division, Group 4
  • MS: 3:1
CD Anaitasuna FT : Sociedad Deportiva Beasa. İspanya Amatör
Tercera Division, Group 4
  • MS: 2:2
USM Alger : MC Alger Cezayir
1.Lig
  • İY: 2:0
  • MS: 2:2
CD EL Cotillo : Atletico Union Guimar İspanya Amatör
Tercera Division, Group 12
  • MS: 1:1
Albacepe Balompie B : CF La Roda İspanya Amatör
Tercera Division, Group 18
  • MS: 2:1
Crevillente Deportivo : Paiporta CF İspanya Amatör
Tercera Division, Group 6
  • MS: 1:0
UB Lebrijana : Ceuta İspanya Amatör
Tercera Division, Group 10
  • MS: 1:1
Puente Genil : FC Sevilla C İspanya Amatör
Tercera Division, Group 10
  • MS: 2:1
CD Gerena : Arcos İspanya Amatör
Tercera Division, Group 10
  • MS: 3:1
Esporles : CD Manacor İspanya Amatör
Tercera Division, Group 11
  • MS: 2:0
CF Villarreal C : CF Torre Levante İspanya Amatör
Tercera Division, Group 6
  • MS: 3:2
UD Rayo Ibense : Castellon İspanya Amatör
Tercera Division, Group 6
  • MS: 0:2
Beti Kozkor KE : Valle de Egues İspanya Amatör
Tercera Division, Group 15
  • MS: 2:2
Yague CF : CD Pradejon İspanya Amatör
Tercera Division, Group 16
  • MS: 2:1
Sociedad Cultural Deport. : Sodupe UC İspanya Amatör
Tercera Division, Group 4
  • MS: 2:1
AL Faiha : Al Ahli Suudi Arabistan
Kings Cup
  • MS: 1:1
  • UZ: 2:2
  • PS: 3:4
1 FC Slovacko : Sparta Prag Çek Cumhuriyeti
1. Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 1:1
FK Septemvri Sofia : Levski Sofya Bulgaristan
Birinci Profesyonel Lig
  • İY: 0:1
  • MS: 1:4
Fermana : Triestina İtalya
Serie C, Girone B
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
1 Teramo : Bassano İtalya
Serie C, Girone B
  • İY: 1:2
  • MS: 1:4
UE Llagostera : Lleida İspanya
İkinci Lig B 3. Grup
  • MS: 2:3
Frankfurt : TSG 1899 Hoffenheim Almanya Amatör
Bundesliga, Bayanlar
  • İY: 0:0
  • MS: 2:0
CD Virgen Del Camino : Cebrerena İspanya Amatör
Tercera Division, Group 8
  • MS: 2:0
UD Samano : Velarde CF İspanya Amatör
Tercera Division, Group 3
  • MS: 2:1
SD Barreda Balompie : CF Vimenor İspanya Amatör
Tercera Division, Group 3
  • MS: 1:1
CD Bunol : Novelda İspanya Amatör
Tercera Division, Group 6
  • MS: 0:1
CD Almazora : Silla CF İspanya Amatör
Tercera Division, Group 6
  • MS: 1:0
Cadiz B : Los Barrios İspanya Amatör
Tercera Division, Group 10
  • MS: 1:1
CD Constancia : Santanyi İspanya Amatör
Tercera Division, Group 11
  • MS: 2:0
Felanitx : CD Son Cladera İspanya Amatör
Tercera Division, Group 11
  • MS: 1:2
UDC Txantrea Kke : CD Subiza İspanya Amatör
Tercera Division, Group 15
  • MS: 7:3
CD Agoncillo : SD Oyonesa İspanya Amatör
Tercera Division, Group 16
  • MS: 1:1
CD Corellano : CD Cantolagua İspanya Amatör
Tercera Division, Group 15
  • MS: 0:0
Osasuna (A) : Logrones İspanya
İkinci Lig B 2. Grup
  • MS: 0:0
Club Deportivo Huarte : CD Gares İspanya Amatör
Tercera Division, Group 15
  • MS: 4:0
Union Mutilvera : CD Baztan İspanya Amatör
Tercera Division, Group 15
  • MS: 1:0
FC San Pedro : Stade D'Abidjan Fildişi Sahilleri
Lig 1
  • MS: 2:1
Poblense : CD Ferriolense İspanya Amatör
Tercera Division, Group 11
  • MS: 4:1
CD Numancia B : SC Uxama İspanya Amatör
Tercera Division, Group 8
  • MS: 3:1
Panionios : Asteras Tripolis Yunanistan
Süper Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Real Madrid : Alaves İspanya
LaLiga
  • İY: 1:0
  • MS: 4:0
Reykjavik : KA Akureyri Izlanda
Lig Kupası A , Grup 2
  • MS: 2:3
Qormi FC : Pieta Hotspurs FC Malta
Birinci Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Dungannon : Ballinamallard United Kuzey Irlanda
Premiership
  • İY: 0:0
  • MS: 2:0
Trenkwalder Admira : Austria Vienna Avusturya
Bundesliga
  • İY: 1:1
  • MS: 2:1
Halmstads BK : Syrianska İsveç
İsveç Kupası, Grup 2
  • İY: 3:0
  • MS: 5:0
Portadown : HW Welders Kuzey Irlanda
Şampiyona 1
  • MS: 0:0
Loughgall : Newry City AFC Kuzey Irlanda
Şampiyona 1
  • MS: 1:1
Barcelona Atletic : Gimnastic İspanya
LaLiga 2
  • İY: 0:0
  • MS: 1:1
SD Leioa : CD Tudelano İspanya
İkinci Lig B 2. Grup
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Dartford : Truro City İngiltere Amatör
Konferans Güney
  • İY: 1:0
  • MS: 4:1
Ards : Linfield Kuzey Irlanda
Premiership
  • İY: 0:1
  • MS: 0:3
Eastleigh : Halifax Town İngiltere
Ulusal Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Edinburgh City : Elgin City Iskoçya
2. Lig
  • İY: 2:0
  • MS: 4:0
Sutton United : Guiseley AFC İngiltere
Ulusal Lig
  • İY: 1:0
  • MS: 4:0
Crusaders Belfast : Ballymena Kuzey Irlanda
Premiership
  • İY: 1:0
  • MS: 3:1
FC St Mirren : Brechin City Iskoçya
1. Lig
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Oxford City : Chelmsford City İngiltere Amatör
Konferans Güney
  • İY: 1:0
  • MS: 2:0
FC St Johnstone : Ross County 1 Iskoçya
Premier Lig
  • İY: 2:0
  • MS: 2:0
Coleraine : Warrenpoint Town Kuzey Irlanda
Premiership
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
Brighton : Swansea City İngiltere
Premier Lig
  • İY: 1:0
  • MS: 4:1
Wigan Athletic : Rochdale İngiltere
1. Lig
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Sliema Wanderers : Tarxien Rainbows FC Malta
Premier Lig
  • İY: 1:1
  • MS: 1:1
Burnley : Southampton İngiltere
Premier Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 1:1
USM Blida : DRB Tadjenant Cezayir
1.Lig
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Bournemouth : Newcastle United İngiltere
Premier Lig
  • İY: 0:2
  • MS: 2:2
CF Jumilla : CD San Fernando İspanya
İkinci Lig B 4. Grup
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Athletic Bilbao B : Racing Santander İspanya
İkinci Lig B 2. Grup
  • İY: 1:0
  • MS: 3:0
Telford United : FC United Of Manchester İngiltere Amatör
Konferans Kuzey
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
AFC Fylde : Dover Athletic İngiltere
Ulusal Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 3:1
RW Oberhausen : Alemannia Aachen Almanya Amatör
Bölgesel Ligi, Batı
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Leamington : Blythe Spartans İngiltere Amatör
Konferans Kuzey
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
S. Wednesday : Aston Villa İngiltere
Championship
  • İY: 2:1
  • MS: 2:4
Burton Albion : Millwall İngiltere
Championship
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
Fleetwood Town : Milton Keynes Dons İngiltere
1. Lig
  • İY: 0:1
  • MS: 1:1
Preston North End : Ipswich Town İngiltere
Championship
  • İY: 0:1
  • MS: 0:1
Maidstone United : Tranmere Rovers İngiltere
Ulusal Lig
  • İY: 2:1
  • MS: 2:3
Portsmouth : Blackpool FC İngiltere
1. Lig
  • İY: 0:1
  • MS: 0:2
Reading : Derby County 1 İngiltere
Championship
  • İY: 2:2
  • MS: 3:3
Carrick Rangers : Glenavon 1 Kuzey Irlanda
Premiership
  • İY: 0:0
  • MS: 1:2
Glentoran : Cliftonville Kuzey Irlanda
Premiership
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
IK Oddevold : AIK İsveç
İsveç Kupası, Grup 2
  • İY: 1:2
  • MS: 1:2
Leeds United : Brentford İngiltere
Championship
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Birmingham City : Barnsley İngiltere
Championship
  • İY: 0:2
  • MS: 0:2
Inverness Caledonian Thi. : Greenock Morton Iskoçya
1. Lig
  • İY: 0:1
  • MS: 0:2
Queen Of The South : Dunfermline Iskoçya
1. Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Falkirk : Dumbarton Iskoçya
1. Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Lyngby BK : AGF Aarhus Danimarka
Süperligaen
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
West Bromwich Albion : Huddersfield Town İngiltere
Premier Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 1:2
Oliveirense : Sporting Braga B Portekiz
2.lig
  • İY: 2:2
  • MS: 2:3
Dagenham & Redbridge : Chester FC İngiltere
Ulusal Lig
  • İY: 1:1
  • MS: 3:2
Wrexham : Aldershot Town İngiltere
Ulusal Lig
  • İY: 1:1
  • MS: 2:2
Walsall : Blackburn Rovers İngiltere
1. Lig
  • İY: 1:2
  • MS: 1:2
QPR : Nottingham Forest İngiltere
Championship
  • İY: 0:1
  • MS: 2:5
Colchester United : Barnet İngiltere
2. Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
Eastbourne Borough : Weston Super Mare 1 İngiltere Amatör
Konferans Güney
  • İY: 1:1
  • MS: 1:2
Gzira United Fc : Floriana FC Malta
Premier Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Huachipato : U. Concepcion Şili
Primera Division
  • İY: 3:0
  • MS: 3:0
Macclesfield Town : Maidenhead United İngiltere
Ulusal Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
Persepolis FC : Esteghlal Khuzestan Iran
Pro Lig
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Hemel Hempstead : Havant & Waterlooville İngiltere Amatör
Konferans Güney
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
East Fife : Albion Rovers Iskoçya
1. Lig
  • İY: 2:0
  • MS: 2:0
Ayr United : Airdrieonians Iskoçya
1. Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 3:0
Bradford Park Avenue : North Ferriby Utd İngiltere Amatör
Konferans Kuzey
  • İY: 0:1
  • MS: 0:1
Wycombe Wanderers : Morecambe İngiltere
2. Lig
  • İY: 0:3
  • MS: 2:4
Peterborough Utd. : Wimbledon İngiltere
1. Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 1:1
Accrington Stanley : Cambridge United İngiltere
2. Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 1:0
Berwick Rangers : Montrose Iskoçya
2. Lig
  • İY: 1:2
  • MS: 2:2
Leyton Orient : Gateshead İngiltere Amatör
FA Kupası
  • MS: 3:3
Bromley : Spennymoor Town İngiltere Amatör
FA Kupası
  • MS: 0:0
Gosport Borough : Stratford Town İngiltere Amatör
Güney Futbol Ligi, Premier Lig
  • MS: 0:1
Bishop's Stortford : Frome Town FC İngiltere Amatör
Güney Futbol Ligi, Premier Lig
  • MS: 4:0
Ismaily Sc : Tanta Fc Mısır
Premier Lig
  • İY: 0:1
  • MS: 2:2
Bristol Rovers : Scunthorpe İngiltere
1. Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 1:1
Bury : Gillingham İngiltere
1. Lig
  • İY: 2:0
  • MS: 2:1
Northampton Town : Oxford United İngiltere
1. Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Plymouth Argyle : Bradford City 1 İngiltere
1. Lig
  • İY: 1:0
  • MS: 1:0
Stockport County : Brackley Town İngiltere Amatör
FA Kupası
  • MS: 1:1
Chesham Utd : Kettering Forest İngiltere Amatör
Güney Futbol Ligi, Premier Lig
  • MS: 2:0
Hereford FC : Weymouth FC İngiltere Amatör
Güney Futbol Ligi, Premier Lig
  • MS: 2:0
Norwich City : Bolton Wanderers İngiltere
Championship
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Port Vale : Newport County İngiltere
2. Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:0
Yeovil Town : Carlisle United İngiltere
2. Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:1
St Ives Town : Farnborough FC İngiltere Amatör
Güney Futbol Ligi, Premier Lig
  • MS: 2:4
Charlton : Shrewsbury Town İngiltere
1. Lig
  • İY: 0:0
  • MS: 0:2
F. Green Rovers : Crawley Town İngiltere
2. Lig